Co je u nás nového ?

Příspěvky

14. listopadu 2009 Rozloučili jsme se sezonou požárního sportu

Se sportovní sezónou jsme se rozloučili hlavně hrátkami a zábavou pro naše mladé hasiče. Děti zpívali a soutěžili a do hrátek zapojili i své rodiče. Dospěláci se večer rozveseli při skvělé muzice kapely TOMI BAND.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Rozloučení se sezónou 2009 | 0 Komentářů:

10.října 2009 Závod požární všestrannosti MH

ZÁVOD  POŽÁRNÍ  VŠESTRANNOSTI

Chladné sobotní ráno 10. října 2009 začalo u Chlumínské hasičské zbrojnice dětskými závody požární všestrannosti okresní hry PLAMEN. Od 8:30 – 9:00 hod proběhla prezentace družstev a jednotlivců. Závodů se zúčastnila družstva mladších a starších dětí, dorost závodil jednotlivě.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: ZPV - branný závod, okresní kolo hry Plamen | 0 Komentářů:

26.-27. září 2009 Návštěva u německých kolegů v Radebergu

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Radeberg 2009 | 0 Komentářů:

Soutěž v Požárním útoku Želízy 2009

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Želízy 2009 | 0 Komentářů:

Soutěž o Pohár starosty obce Chlumín 2009

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: O pohár starosty obce Chlumín 2009 | 0 Komentářů:

4.-6.července 2009 Humanitární pomoc občanům obce Jeseník nad Odrou

V sobotu 4.7 2009 ve 4:45 hodin vyrazila skupina sboru dobrovolných hasičů Chlumín do 330 km vzdálené obce Jeseník nad Odrou, do  oblasti, která byla nejvíce zasažena povodněmi dne 24.6. 2009.

27. června 2009 jsme s našimi dětmi vítali prázdniny

Rok se s rokem sešel a prázdniny jsou tady. Přivítali jsme je soutěžemi pro děti a ukázkami složek IZS. Děti měli k dipozici velký skákací hrad a trampolínu. Zavítali k nám hasiči z HZS Neratovice, nová vysokozdvižná plošina z HZS Mělník, záchranáři z Medical Assistance s.r.o. Praha a Dálniční Policie. Na závěr dne nám dobrovolní hasiči z Neratovic a Kostelce n. Labem obří  barevnou megapěnu, ve které se děti dosytosti vyřádili. Děkujeme všem, kteří nás v této akci podpořili.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Přivítání prázdnin 2009 | 0 Komentářů:

23.května 2009 Staročeské máje 2009 v Chlumíně

Rok se s rokem sešel a zapůsobil na nás romantický květen. Uspořádali jsme proto opět Staročeské máje, abychom vybídli svobodné dívky a chlapce k emocím člověku přirozeným. My ostatní jsme se při tom velmi bavili, tančili, zpívali, jedli, pili a tak dále. Mimo to jsme vybrali královnu májů, kterou se letos stala Iveta Vrábelová. Poté jsme vydražili hlavní máji na návsi a večer si užili taneční zábavu v místním hostinci.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Staročeské máje 2009 v Chlumíně | 0 Komentářů:

21.března 2009 jsme obnovili tradici masopustu

Pokusili jsme se probudit více než 20 let spící tradici masopustu, která dle pamětníků byla věhlasná v širokém okolí naší obce. Nechali jsme zavzpomínat místní, dříve narozené občany, a s jejich pomocí, s obětavostí našich členů a za podpory obce Chlumín jsme uspořádali Netradiční masopust s přivítáním jara. Akce se nám velmi vydařila a tak poučeni z drobných nedostatků se příští rok pustíme s odvahou do Masopustu tradičního.

Více v rubrice "Napsali o nás"

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Masopust v Chlumíně 2009 | 0 Komentářů:

14.února 2009 proběhla Výroční valná hromada SDH Chlumín

VVH proběhla v poklidné atmosféře za účasti starosty OSH ČMS Petra Vágnera, velitele stanice HZS v Neratovicích npor. Ing. Zbyňka Štajnce, místostarosty obce Chlumín Otakara Štického, zástupců SDH Želízy, Úžice a Kralupy n.Vlt.a dalších. Valná hromada vyslechla zprávy o činnosti SDH Chlumín, činnosti mladých hasičů, jednotky SDH, zprávy o úspěších i neúspěších družtev mužů i žen v požárním sportu a také plány sboru na rok 2009. V závěru byla členům SDH Chlumín předána četná ocenění za příklanou práci pro sbor a za práci v úseku požární ochrany. Ocěnění bylo předáno i některým bývalým členům SDH Chlumín a některým členům zpřátelených sborů.Výroční valná hromada byla večer završena Hasičským bálem.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Výroční valná hromada SDH Chlumín 2009 | 0 Komentářů: