26.-27. září 2009 Návštěva u německých kolegů v Radebergu

Radeberg, výlet do Německa

.

Sraz u hasičárny 26.září ve 4:00h. ráno. Sešli se u nás i SDH Neratovice a SDH Kostelec. Cestu jsme překonali s hasičkou Avií a dvěma auty. Cesta proběhla s dobrou náladou, ale s častými a i neplánovanými zastávkami. Na místě jsme kolem 8hodiny ranní. Naši hosté nás mile uvítali i s připravenou snídaní. Následovala ukázka obrovské a nádherné hasičárny, moderně vybavené techniky. Potom jsme se zůčastnili jejich závodů v požárním útoku. Skončili jsme poslední, ale naštěstí se to nepočítalo. Hezky jsme se předvedli, ale jistě to bylo po té cestě. Po obědě jsme byli na náštěvě Drážďanského letiště a potom nás vzali na prohlídku Drážďan. Vraceli jsme se hladoví a těšili se na grilované selátko. Večer byla zábava. Fakt jízda. Druhý den nám ukázali Radeberský Pivovar a vzali nás na luxusní oběd do restaurace. Po obědě jsme se zbalili, rozloučili a jeli zpátky domů. Děvčata dostala na rozloučenou květinu.

BYL MOC TO PĚKNÝ VÝLET.

Michaela Miřatská