VVH 2015 + Hasičský ples

Letošní valná výroční hromada byla ve znamení voleb nového výboru SDH Chlumín na další pětileté období. Sbor zhodnotil svou práci v roce 2014 v oblasti kultury,sportu a výchovy mládeže. Jednotka SDH Chlumín zrekapitulovala své aktivity a výjezdy k mimořádným událostem. Řada členů SDH byla za svou práci oceněna a nově byla udělena ocenění i několika mladým hasičům. Rada mladých hasičů překvapila své vedoucí a udělila jim své ocenění. SDH Chlumín projevil svou vděčnost a díky svým podporovatelům z řad veřejnosti, místních spolků a především zastupitelstvu obce Chlumín, v čele s panem starostou RSDr. Václavem Pokorným. Ocenění za svou podporu získala také Rada středočeského kraje, které převzala radní Jiřina Fialová. VVH byla zakončená Hasičským plesem, který se velmi vydařil.

Náhledy fotografií ze složky Výroční valná hromada SDH Chlumín 2015