10.října 2009 Závod požární všestrannosti MH

ZÁVOD  POŽÁRNÍ  VŠESTRANNOSTI

Chladné sobotní ráno 10. října 2009 začalo u Chlumínské hasičské zbrojnice dětskými závody požární všestrannosti okresní hry PLAMEN. Od 8:30 – 9:00 hod proběhla prezentace družstev a jednotlivců. Závodů se zúčastnila družstva mladších a starších dětí, dorost závodil jednotlivě.

Do závodu se přihlásila družstva SDH : CHLUMÍN- ml.+dorost+přípravka,

SPOMYŠL - ml.+st.+2x dorost, TUHAŇ - ml.+2x st., TUČEJE - ml, KRALUPY n.VLT.-ml.,

VŠETATY - ml.+st.+ 3x dorost, VEHLOVICE - ml.+st., JELENICE - ml.+st.,

KLY - 2x ml.+ 2x st.+dorost, KRALUPY MINICE - ml+st., BLATA - st., ČEČELICE - st.,

První a jediné vyběhlo družstvo nejmladších dětí tedy přípravky SDH Chlumín na trať dlouhou 2 km.

Další následovalo družstvo mladších se stejně dlouhou tratí. Poté družstvo starších s tratí o délce 3 km. Poslední účastníci závodu byli dorostenci s tratí dlouhou 4,5 km.

Domácí chlumínští hasiči zajišťovali občerstvení a teplou stravu jak pro soutěžící, pořadatele tak i pro návštěvníky. Nechyběl ani výtečný čaj z naší polní kuchyně. Samotná příprava tratě a celých závodů byla dost časově náročná a těžká, ale náš sbor to zvládl.

Konečné pořadí družstev mladších hasičů:

1.  KLY

2.  TUHAŇ

3.  VŠETATY

4.  CHLUMÍN  A

11.  CHLUMÍN  B

13.  CHLUMÍN ( přípravka )

Konečné pořadí družstev starších hasičů:

1.  KLY  A

2.  TUHAŇ  A

3.  ČEČELICE

Konečné pořadí jednotlivých dorostenců:

1.  Rybářová Jana  ( SDH Všetaty )

2.  Myšková Ivana  ( SDH Spomyšl )

3.  Horáčková Marie  ( SDH Spomyšl )

1.      Chalupný Jiří  ( SDH Všetaty )

2.      Huml Jan  ( SDH Kly )

3.      Chalupný Jan  ( SDH Všetaty )

4.      Konopáč Josef  ( SDH Chlumín )

Závod požární všestrannosti se obešel bez zranění a všichni účastníci doběhli zpět a nikdo se při závodu neztratil.